Jdi na obsah Jdi na menu
 


kopie-6/5.2015

čas tréninku / dračí loď - sezona 2015
BŘEHULA  20/1  STRŽ  20/2 DESÍTKA
od do posádka od do posádka od do posádka
PONDĚLÍ
                 
      18°° 19:30 Vet.+Open      
ÚTERÝ
                 
18°° 19:45 Wings of the Dragon            
STŘEDA
16:30 17:30 SŠH  KM (Markéta)            
      18°° 19:30 Vet.+Open      
ČTVRTEK
17°° 18°° Dračice z radnice            
18°° 19:45 Wings of the Dragon            
PÁTEK
                 
      18°° 19:30 Vet.+Open      
SOBOTA
                 
                 
NEDĚLE
17,00 18,00 Heparinky            
                 

 

  Mimořádné tréninky - 2015
den datum čas loď posádka
NE 29.3. 17°°-18°° 20/1 Vrahovická sací jednotka-Women (Kristýna Pavúčková)
NE 12.4. 17°°-18°° 20/2 Vrahovická sací jednotka MIX (Tomáš Dolák)
NE 12.4. od 16°° 10 Maníci (Petr Mlčák)
NE 12.4. den 20/1 Wings of the Dragon
NE 12.4 18°°-19°° 20/2 Vrahovická sací jednotka-Women (Kristýna Pavúčková)
PO 13.4. den 20/1 Wings of the Dragon
17.4. od 17:30 20/1 Vrahovická sací jednotka MIX (Tomáš Dolák)
SO 18.4     Závody rychlostní kanoistiky (omezení)
NE 26.4. 10°°-11°° 20/1 NAJÁDY (Petra Čehovská)
NE 10.5. 10°°-11°° 20/1 NAJÁDY (Petra Čehovská)
NE 17.5. 10°°-11°° 20/1 NAJÁDY (Petra Čehovská)
NE 17.5. 16,00-17,00 10 Maníci
NE 17.5. 18,00-19,00 20/1 VSJ Women
NE 24.5. 16,00-17,00 20/1 VSJ MIX
NE 24.5. 17,00-18,00 20/1 VSJ Women
NE 31.5. 11,00-12,00 20/1 NAJÁDY
         
NE 31.5 17,00-18,00 20/1 VSJ Women
PO 1.6. 12,15-13,15 20/1 6A Holíková
ÚT 2.6. 12,15-13,15 20/1 6B Vrtěl
ČT 4.6. 11,00-13,00 20/1 GKJ Štefková
5.6. 8,30-10,00 20/1 GKJ Minaříková
5.6. 10,00-12,30 20/1 GKJ Nopová
5.6. 12,30-13,30 20/1 ZŠ Y.Gorčíková
5.6. 17,00-18,00 20/1 VSJ Women loď bude!!!
NE 7.6. 11,00-12,00 20/1 NAJÁDY trenink zrušen nebude loď
PO 8.6. 13,00-15,00 20/1 GKJ Nosková
NE 7.6. 16,00-17,00 20/1 VSJ MIX
NE 7.6. 17,00-18,00 20/1 VSJ Women
PO 8.6. 13,00-15,00 20/1 GKJ Nosková
ÚT 9.6. 10,00-12,00   všechny lodě PČR Holešov
ÚT 9.6. 12,15-13,15 20/1 6B ZŠ Vrtěl
ÚT 9.6. 13,15-14,15 20/1 GKJ E.Mlčochová
ÚT 9.6. 16,00-17,00 20/1 Veterina KM
ST 10.6. 10,00-12,00   všechny lodě PČR Holešov
ČT 11.6. 10,00-12,00   všechny lodě PČR Holešov
NE 14.6. 11,00-12,00 20/1 Najády, Petra Čehovská
NE. 14.6. 12,00-13,00 10 Najády,Petra Čehovská
SO 20.6. 10,00-11,30 10 Lyžaři Jeseník p.Žalčík

 

Termíny, kdy nejsou dračí lodě nebo vlek k dispozici
datum čas loď důvod
18.4.2015 SO akce RK Dlouhé tratě na Moravě (omezení)
19.4. NE 2x20 Závody ČADL: Český  Pohár + Grand Prix
30.÷31.5 SO+NE akce RK Moravský pohár
12.6.   DL-závod škol
13.6. SO   UNITOP-závod policie ČR
14.6. NE turist. Sjíždění Moravy
19.6. 10+2x20 ... domácí akce
22.÷23.8 SO+NE   Draci na Hané - Dračí Morava, festival
19.9. SO akce RK  Kojetínský maraton
       
6.-7.6. SO-NE 10+2x20 Přerov - Laguna
20.6.2015 SO 2 x "20" O.N.V.
       
11.4. SO 10 Vranovská regata (LK)
30.5. SO 10 Brno-Svratka (LK)
6.÷7.6. SO-NE 10 Přerovský festival (LK)
20.6. SO 10 Hranický festival (LK)
18.7. SO 10 Otrokovická desítka (LK)
12.9. SO 10 Račice-finálový závod (LK)