Jdi na obsah Jdi na menu
 


záloha-archiv_2016-01

Rozpis tréninků dračích lodí

 Ceník a platby 

  Organizaci tréninků zajišťuje:

   Mgr. Petr Válek - tel. +420 602 579 025

 e-mail:  valek_petr@centrum.cz (valek_petr@centrum.cz)

  zpět do hlavní rubriky dračích lodí 

Upozornění pro všechny posádky!

večerní jízdy na vodě -

poslední od 18:30 do max. 20:00 hodin

- se budou jezdit na základě dohody s rybářským svazem

bez používání bubnu. 

předseda klubu

čas tréninku / dračí loď - sezona 2015
BŘEHULA  20/1  STRŽ  20/2 DESÍTKA
od do posádka od do posádka od do posádka
PONDĚLÍ
                 
     

 

         
ÚTERÝ
17,30 18,30 Veterání open       do konce října      
                 
STŘEDA
                 
17,00 18,00 Heparinky ?            
ČTVRTEK
                 
18°° 19:45 Wings of the Dragon ?            
PÁTEK
                 
                 
SOBOTA
                 
                 
NEDĚLE
17,00 18,00 Veterání open       do konce října      
19,00 20,00 Heparinkyinky ?            
                 

 

  Mimořádné tréninky - 2015
den datum čas loď posádka
NE 29.3. 17°°-18°° 20/1 Vrahovická sací jednotka-Women (Kristýna Pavúčková)
NE 12.4. 17°°-18°° 20/2 Vrahovická sací jednotka MIX (Tomáš Dolák)
NE 12.4. od 16°° 10 Maníci (Petr Mlčák)
NE 12.4. den 20/1 Wings of the Dragon
NE 12.4 18°°-19°° 20/2 Vrahovická sací jednotka-Women (Kristýna Pavúčková)
PO 13.4. den 20/1 Wings of the Dragon
17.4. od 17:30 20/1 Vrahovická sací jednotka MIX (Tomáš Dolák)
SO 18.4     Závody rychlostní kanoistiky (omezení)
NE 26.4. 10°°-11°° 20/1 NAJÁDY (Petra Čehovská)
NE 10.5. 10°°-11°° 20/1 NAJÁDY (Petra Čehovská)
NE 17.5. 10°°-11°° 20/1 NAJÁDY (Petra Čehovská)
NE 17.5. 16,00-17,00 10 Maníci
NE 17.5. 18,00-19,00 20/1 VSJ Women
NE 24.5. 16,00-17,00 20/1 VSJ MIX
NE 24.5. 17,00-18,00 20/1 VSJ Women
NE 31.5. 11,00-12,00 20/1 NAJÁDY
         
NE 31.5 17,00-18,00 20/1 VSJ Women
PO 1.6. 12,15-13,15 20/1 6A Holíková
ÚT 2.6. 12,15-13,15 20/1 6B Vrtěl
ČT 4.6. 11,00-13,00 20/1 GKJ Štefková
5.6. 8,30-10,00 20/1 GKJ Minaříková
5.6. 10,00-12,30 20/1 GKJ Nopová
5.6. 12,30-13,30 20/1 ZŠ Y.Gorčíková
5.6. 17,00-18,00 20/1 VSJ Women loď bude!!!
NE 7.6. 11,00-12,00 20/1 NAJÁDY trenink zrušen nebude loď
PO 8.6. 13,00-15,00 20/1 GKJ Nosková
NE 7.6. 16,00-17,00 20/1 VSJ MIX
NE 7.6. 17,00-18,00 20/1 VSJ Women
PO 8.6. 13,00-15,00 20/1 GKJ Nosková
ÚT 9.6. 10,00-12,00   všechny lodě PČR Holešov
ÚT 9.6. 12,15-13,15 20/1 6B ZŠ Vrtěl
ÚT 9.6. 13,15-14,15 20/1 GKJ E.Mlčochová
ÚT 9.6. 16,00-17,00 20/1 Veterina KM
ST 10.6. 10,00-12,00   všechny lodě PČR Holešov
ČT 11.6. 10,00-12,00   všechny lodě PČR Holešov
NE 14.6. 11,00-12,00 20/1 Najády, Petra Čehovská
NE. 14.6. 12,00-13,00 10 Najády,Petra Čehovská
ÚT 16.6. 14,00-15,00 20 GKJ E.Mlčochová
SO 20.6. 10,00-11,30 10 Lyžaři Jeseník p.Žalčík,nepůjde to loď je v Hranicích,pojedete na cestovních.
NE 21.6. 16,00-17,00 20/1 VSJ MIX
NE 21.6. 17,00-18,00 20/1 VSJ Women
NE 28.6. 18,00-19,00 20/1 VSJ Women
NE 5.7. 16,00-17,00 20/1 VSJ MIX
NE 5.7. 17,00-18,00 20/1 VSJ Women
NE 19.7. 17,00-18,00 20/1 VSJ Women
NE 26.7. 17,00-18,00 20/1 VSJ Women
ST 1.7. 18,00-19,00 20/2 VSJ Dráčata
PO 6.7. 10,00-11,00 20/1 VSJ Women
NE 12.7. 16,00-17,00 10 Maníci
PO 13.7. 18,00-19,00 10/1 Martina Vavrouchová
17.7. 15,30-16,30 20/1 VSJ Dráčata
Ne 19.7. 16,00-17,00 20/1 VSJ Mix
ČT 30.7. 17,00-18,00 20/1 Lobodice
31.7. 15,30-16,30 20/1 VSJ Dráčata
NE 2.8. 16,00-17,00 20/1 Lobodice
NE 2.8. 17,00-18,00 20/1 VSJ Women
ČT 6.8. 17,00-18,00 20/1 Lobodice
NE 9.8. 17,00-18,00 20/1 VSJ Women
NE 9.8. 18,00-19,00 20/1 VSJ MIX
ČT 13.8. 17,00-18,00 20/1 Lobodice
PO 10.8. 17,00-18,00 20/1 ČSSD Kojetín
14.8. 15,30-16,30 20/1 VSJ Dráčata
14.8. 17,00-18,00 20/1 Maníci
NE 16.8. 16,00-17,00 20/1 Lobodice
Ne 16.8. 17,00-18,00 20/1 VSJ Women
NE 16.8. 18,00-19,00 20/1 VSJ MIX
PO 17.8. 17,00-18,00 20/1 ČSSD Kojetín
PO 17.8. 18,00-19,00 20/1 Heparinky
ST 19.8. 18,00-19,00 20/1 Uhřičice
ČT 20.8. 17,00-18,00 20/1 Lobodice
ČT 20.8. 18,00-20,00 20/1 Hraďáci Chropyně Women,pak Open
ČT 20.8. 19,15-20,30 10 wings + Najády
21.8. 18,00-19,00 20/2 Maníci
21.8. 19,30-20,30 20/1 Kryo
21.8. 18.00-19,00 20/2 Sokol Kojetín
21.8. 19,00-19,30 20/1 IP Fitnes Kroměříž
21.8. 19,00-20,00 20/2 Hybridi
SO 22.87. 7,30-8,30 20 Soptíci
28.8. 15,30-16,30 20/1 VSJ Dráčata
NE 30.8. 16,00-17,00 20/1 VSJ MIX
NE 30.8. 17,00-18,00 20/1 VSJ Women
NE 30.8. 18,00-19,00 20/1 Najády
NE 13.9. 17,00-18,00 10/1 Maníci

 

Termíny, kdy nejsou dračí lodě nebo vlek k dispozici
datum čas loď důvod
18.4.2015 SO akce RK Dlouhé tratě na Moravě (omezení)
19.4. NE 2x20 Závody ČADL: Český  Pohár + Grand Prix
30.÷31.5 SO+NE akce RK Moravský pohár
12.6.   DL-závod škol
13.6. SO   UNITOP-závod policie ČR
14.6. NE turist. Sjíždění Moravy
19.6. 10+2x20 ... domácí akce
22.÷23.8 SO+NE   Draci na Hané - Dračí Morava, festival
19.9. SO akce RK  Kojetínský maraton
       
6.-7.6. SO-NE 10+2x20 Přerov - Laguna
20.6. SO 20 Hranický festival
       
11.4. SO 10 Vranovská regata (LK)
30.5. SO 10 Brno-Svratka (LK)
6.÷7.6. SO-NE 10 Přerovský festival (LK)
20.6. SO 10 Hranický festival (LK)
17.-19.7. PÁ-NE 10+20 Soustředění repre 50+ a 60+ (časy ještě upřesním)pátek 17.7. velká loď + malá 18:30 - 20 :00 hodin,
  sobota 18.7. velká  + malá 10 - 12 00 hodin 
                       velká + malá loď 16:00 - 18:00 hodin, neděle 19.7.  velká + malá loď 10 -12 hodin 
18.7. SO 10 Otrokovická desítka (LK)
27.-29.8. ČT - SO 2x20 Skalička(Páteční trenink VSJ mládež se musíme domluvit,jestli jedna loď pojede později nebo si to ve stejné ceně dají 2x na "10"?)
       
12.9. SO 10 Račice-finálový závod (LK)